ICTloket @ Overtime Maastricht

ICTloket.nl @ Overime Maastricht.

De vorige Overtime editie was een groot succes. ICTloket.nl was wederom van de partij. Directeur Aaron Mulder was aanwezig met zijn deelname als OTAB member. Overtime Ambassador Board.

De modellen van Sessibon presenteerde trendy collecties en accessoires van enkele topwinkels. Zo kwam de mode van Max, de modezaak voor vrouwen, aan bod en ook Zantino Herenmode, made to measure suits. Accessoires maakten het plaatje compleet want ook de bril is natuurlijk een fashion item, vooral de bril mode van Mestrini, perfect maatwerk met zuiderse flair. Stijl damesmode, jong, vernieuwend en stijlvol mogen we niet vergeten te noemen. Tevens werden de kapsels verzorgd door Ramona van Edgar’s Hair en Make-up kapsalon.

Andere fashion partners:
De Jongens 13: Exclusieve mode voor de moderne man
‘t Bustjeke: Exclusieve lingeriezaak in Stein
Labels: Jonge, trendy modemerken voor dames en heren

15 €uro inkom, incl. buffet en welkomcocktail van 18u tot 21u.

Volgende Overtime edities in Maastricht:

  • woensdag 27 januari 2010
  • woensdag 28 april 2010
  • woensdag 30 juni 2010
  • woensdag 27 oktober 2010

Overtime presents “OTAB” – OverTime Ambassador Board Zuid Limburg

Deze 9 ambitieuze, innovatieve ondernemers en managers uit verschillende succesvolle netwerken vertellen je graag meer over Overtime. Spreek hen offline of online aan:

Charles van Goch – Mise en Place – charles@overtime.nl
Xavier Maassen – auto coureur – xavier@overtime.nl
Noël Hermsen – Sessibon bookings – noel@overtime.nl
Aaron Mulder – ICT loket.nl – aaron@overtime.nl
Pieter van Veldhoven – Shake and Serve – pieter@overtime.nl
Maxine Hofman – La Bergère Group – maxine@overtime.nl
Danny Keppels – Staffable Payroll – danny@overtime.nl
Bert Willems – GIBO Groep – bert@overtime.nl
Bart Christoffels – Bart Christoffels Vastgoed – christoffels@overtime.nl

Elke editie schenkt de organisatie 1€ per Overtime bezoeker aan de stichting We Care Foundation

Klik hier voor de foto’s

LinkedInTwitterGoogle+Facebook
Project
management
Online
marketing
Search engine
optimization
Search engine
advertising
Social media
marketing
Web
analytics
  • ICTloket.nl | Netwerkevenementen, Online Marketing en Projectmanagement
  • | ©2017 ICTloket.nl     Privacy Statement