Mogelijkheden van gebruikers

OPSOMMING GRATIS MOGELIJKHEDEN:

  1. U moet inloggen om gebruik te maken van de mogelijkheden
  2. Plaatsen van nieuws, met reactiemogelijkheden van bezoekers (dagelijks zeer veel gelezen) op ICTloket.nl
  3. Plaatsen van kennisdeling tekst in de Kennisbank op ICTloket.nl (geen reclame s.v.p., reclame kan zonder reden van opgaaf worden verwijderd, enkel sponsoren kunnen promotionele content plaatsen)
  4. Het delen van (nieuwe) kennisartikels en/of nieuws van U, met uw social mediarelaties, via de ICTloket.nl “Sharetool”
  5. Overige: Inloggen en discussiëren op de ICTloket.nl Linkedin Group, op Linkedin.com

Hieronder kunt u een uitleg terugvinden van de bovenstaande mogelijkheden.

1. Inloggen met Social Media-account

U kunt inloggen met uw Social Media-account (LinkedIn, Twitter, Hyves of Facebook), door bovenin (rechts) op de portal op het logo van uw favoriete Social Mediaplatform te klikken.

Zodra u dat gedaan heeft komt er een nieuw scherm, waar gevraagd wordt om uw gebruikersnaam en wachtwoord (van uw Social Media-account). Dit scherm verschilt per Social Medianetwerk, die u vooraf kunt kiezen.

Voorbeeld: Linkedin login scherm

2. Plaatsen van nieuws, met reactiemogelijkheden van bezoekers op ICTloket.nl

Zodra u ingelogd bent, dan kunt u nieuws plaatsen en reacties geven op geplaatst nieuws.

Het plaatsen van nieuws
Het plaatsen van nieuws kunt u doen door in het menu te kiezen voor “Nieuws”. Als u op deze pagina bent kunt u rechtsboven de button “Nieuw bericht” kiezen.




Als u daarop geklikt heeft, dan krijgt u de pagina waarmee u nieuwsbericht kunt plaatsen.

In het vak “Titel” vult u de titel in van het nieuwsbericht. In het content vak, dat daaronder staat, kunt u vervolgens uw nieuwsbericht typen (copy – paste is ook mogelijk). Bovenin het content vak staan de diverse (waarschijnlijk bekende) manieren van het opmaken van tekst, zoals:


B = Bold (tekst dikgedrukt maken)

I = Tekst cursief maken

U = Tekst onderlijnen

= Een genummerde lijst maken

= Een lijst met opsommingtekens maken

= Een link invoegen in de kennisbankpagina

Indien u klaar bent met het nieuwsartikel kunt u bovenin, naast de ingevoerde titel op de button “Opslaan” klikken. Uw nieuwsbericht wordt dan definitief en automatisch geplaatst (in nieuws en bij de laatste nieuwsitems, die op de homepage worden weergegeven met link).

Reageren op een nieuwsartikel

Het invoerveld waar u uw reactie kan invoeren.

Ook kunt u reageren op bestaande nieuwsartikels door eerst in het menu op “Nieuws” te klikken en daarna te kiezen voor de titel van het nieuwsartikel. U krijgt dan het volledige nieuwsartikel te lezen en kunt onderaan de pagina uw reactie toevoegen.

Voorbeeld van een reactie.


3. Plaatsen van kennisdeling tekst in de Kennisbank op ICTloket.nl

U kunt pagina’s binnen de Kennisbank toevoegen en aanpassen.

Het aanmaken van een nieuwe pagina




De eerste stap is het surfen naar de categorie, waar het kennisbankartikel het beste bij past.

Daarna klikt u op “Pagina toevoegen”.

Zodra u hierop geklikt heeft komt u op een nieuwe pagina.




Op deze pagina kunt u het kennisartikel typen (of copy – paste). In het veld “Titel” vult u de titel van de kennisbankpagina in die u wilt aanmaken. In het veld daaronder kunt u uw tekst typen, die op de pagina zal komen te staan.

U heeft daar onder andere de volgende opmaakopties:

B = Bold (tekst dikgedrukt maken)

I = Tekst cursief maken

U = Tekst onderlijnen

= Een genummerde lijst maken

= Een lijst met opsommingtekens maken

= Een link invoegen in de kennisbankpagina


Een pagina bewerken

U kunt een pagina bewerken door naar de pagina te surfen die u wilt aanpassen. Als u op de pagina bent kiest u (rechts) voor “Bewerk pagina”.

Zodra u daarop geklikt heeft krijgt u de pagina voor u, waarmee u de kennisbankpagina kunt aanpassen.

In deze editor heeft u, net zoals in de andere editors de volgende opties:

B = Bold (tekst dikgedrukt maken)

I = Tekst cursief maken

U = Tekst onderlijnen

= Een genummerde lijst maken

= Een lijst met opsommingtekens maken

Zodra u klaar bent met het artikel aan te passen, dan kiest u boven in voor “Pagina opslaan”.
Op korte termijn zullen tevens reactiemogelijkheden binnen de KennisBank worden geactiveerd als optie.

4. Het delen van nieuwe artikels en/of nieuws van U op ICTloket.nl met uw social mediarelaties via de ICTloket.nl “Sharetool”

U kunt alle nieuws of kennisartikels die zijn geplaatst, of u zelf hebt geplaatst, delen via uw eigen sociale netwerkrelaties.

Om dat te doen gaat u eerst in het menu naar “Nieuws”, waarna u klikt op de titel van het nieuwsartikel dat u wilt delen. Zodra u dat gedaan heeft krijgt u het volledige nieuwsartikel te lezen. U kunt nu rechts boven op “Delen” klikken. Binnen de KennisBank werkt dit hetzelfde.

Als u op “Delen” geklikt heeft, dan krijgt u een nieuw scherm, waarbij u kunt kiezen met  welke sociale netwerken u het nieuwsartikel wel of niet wilt delen (door daarop te klikken).

Indien u een sociaal netwerk “Aan” plaatst, dan wordt het gedeeld op dat netwerk. Indien er “Uit” staat (of u die keuze maakt), dan wordt het artikel niet op dat sociaal netwerk gedeeld. Door daarop te klikken kunt u dus kiezen of u het wel of niet wilt delen.




U kunt in het invulveld nog een opmerking, samenvatting, of beschrijving van het nieuwsartikel plaatsen (aan te raden). Als u definitief het artikel wilt delen, dan klikt u onderaan op het knopje “Deel”.

U kunt uiteraard ook meerdere sociale netwerken tegelijkertijd gebruiken. Dit geeft dan als mogelijkheid dat u met meerdere sociale netwerken tegelijkertijd informatie kunt delen en tevens kunnen bezoekers van uw profiel op ICTloket.nl al uw accounts inzien en bezoeken.

Meerdere sociale netwerken toevoegen doet u door na login, bovenin de portal, onder uw naam op “bewerken” te klikken.


Zodra u dit gedaan heeft komt u op de pagina waarop u uw profiel kunt bewerken. Hier staat ook de optie “Netwerken beheren”.


Als u daarop klikt, dan kunt u door op het logo van uw sociale netwerk te klikken (en vervolgens uw inloggegevens van het betreffende sociale netwerk in te vullen) de andere sociale netwerken bij uw profiel zichtbaar maken en de gewenste artikels met al uw netwerken delen.

5. Inloggen en discussiëren op de ICTloket.nl Linkedin Group op Linkedin

Als eerste logt u in op Linkedin met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Daarna gaat u naar de Linkedin Group van ICTloket.nl.




Daar aangekomen kiest u de discussie waarop u wilt reageren, of over mee wilt discussiëren. Daar klikt u op de titel van de discussie.

U kunt dan naar beneden “scrollen”, waaronder u uw reactie (“comment”) kunt plaatsen. Als u uw reactie klaar heeft, dan klikt u op “Add Comment”.




Uw reactie is dan geplaatst in de discussie. Ook kunt u uiteraard zelfstandig een discussie opstarten.

Voor meer informatie en/of vragen, dan kunt u contact opnemen met ons via de contact pagina.

Wij wensen u veel succes en plezier op ICTloket.nl.